• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Arama sonuçlarınız

1. unsaLhsN

Polo 1.4 TDI (2001 Comfortline)

Daha önce aldığım çıkma GTI farları sattım yerine sıfır ürünleri bulup aldım bugün de Hella xenon beyinleri aldım far işleri bitti sayılır, d2s ampül önerilerinizi beklerim.
  2. unsaLhsN

Yazlık kışlık kullanmayı düşünüyordum kanka :)
  3. unsaLhsN

Sitemiz'in Yeni Versiyonu Hakkında Görüş ve Önerileriniz...

Forum alt yapısı son sürüme güncellemesi yapılmıştır. ilk göze çarpan değişiklik ana sayfada bulunan kullanıcı resimlerinin belirmesi.
  4. unsaLhsN

Golf Mk4 Sağ Kapı Açılmıyor

@okaykay_1 uzmanı bu işlerin :)
  5. unsaLhsN

merhaba emektar bey,

merhaba emektar bey,
  6. unsaLhsN

Yaz için hazırlıklara devam ediyoruz aradığım orjinal füme çamurluk sinyallerini de buldum :)
  7. unsaLhsN

It's Mine Pacific

Resim sitesi olarak https://postimages.org/tr/ kullanabilirsiniz. Bu arada konuların gitmemesi için elimizden geldiğince çalıştık ;)
  8. unsaLhsN

Başka bir font düzeni kullanacağım değiştirmek daha iyi gözüküyor şu aşamada
  9. unsaLhsN

@okaykay_1 alışırsın canım :D
  10. unsaLhsN

@husertas cep telefonunda Opera kullanıyorum bendeki durum bu şekilde sizde durum nasıl Bendeki durum,
  11. unsaLhsN

Resimli örnekler anlatım yapmaya çalışayım ve fikir alalım, Forum ana sayfa okunan ve okunmayan mesajlar Şimdi mesajlar kısmında yazı karakterimiz bu şekilde mi olsun , Yoksa bu şekildemi yani şuan ki sitenin mevcut durumu,
  12. unsaLhsN

@husertas sitenin bu kısmı yani mesaj içeriği böyle gözükür zaten bizim anlatmak istediğimiz durum ana ekranda son mesajlar yada kategori de yeni yazılan mesaj olunca konu başlığının kalın olması okunduktan sonra ince olması
  13. unsaLhsN

Yeni mesaj varsa konuda ve siz o sayfaya gitmemiş iseniz okundu olarak saymaz. Bende opera kullanıyorum okunmamış mesajlar daha kalın olarak duruyor bi ekran görüntüsü ekler misiniz.
  14. unsaLhsN

@yabay ilgili cihazlarınızda kontrol eder misiniz.
  15. unsaLhsN

Teşekkürler Salih bey, Sağolasın abi ;)
  16. unsaLhsN

Yeni yazılan mesajların kalın font olarak gözükmesi lazım, hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz bunu paylaşabilir misiniz ona göre test edeyim ayarlarını yapalım.
  17. unsaLhsN

Sol çamurluk sinyalinin üst camı düşmüştü oradan buradan ararken yan sanayine ürünlerin uymadığı boşluk bıraktığı gibi şikayetleri üzerine @okaykay_1 yardımı ile bugün Karcıoğlu Volkswagen den orjinal çıkma parçaları aldım.
  18. unsaLhsN

Yok canım :D Abi denk geldikçe yıkıyorum bugün yıkama günü mesela malum Ankara'nın yollarındaki tuzlar çok fazla temizlensin
  19. unsaLhsN

Tapatalk dan yeniden aratınız vwturk.com olarak karşınıza çıkacağız.
  20. unsaLhsN

Yaza hazırlık yapmaya devam ediyoruz yine Hella marka sinyal takımı karartmalı, aslında @Matchmaker bu işlemi yapmıştı ama fiyatı uygun görünce hemde Hella olması ile dayanamadım aldım. :)
Üst Alt