• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Arama sonuçlarınız

1. ULuTÜRK-58

Altın Bora

Hidrolik direksiyon yağını değiştirdik , amortisör rulmanını da değiştirdik , egzozdan bir ses geliyordu kat dağılmış dedi egzozcu , meğerse bağlantısı kopmuş onu kaynattırdım lakin egzoz sistemi ömrünü doldurmaya yaklaşmış.Haftaya debriyaj değişimi yapacağız. Maliyet 200 tlcik.
  2. ULuTÜRK-58

Golf 4 Sola Dönüşlerde Gelen Uğultu

Davlumbaz sürtuyor olmasın
  3. ULuTÜRK-58

Golf 4 Ön Taraftan ve Direksiyondan Gelen Sesler?

Kışın kauçuk parçalar sertleştiğı için ses yapar kurcalamaya gerek yok , şöyle 2-3 saat direk güneşin altında kalsın pamuk gibi olur [emoji4]
  4. ULuTÜRK-58

VW Bora Comfortline

Silecek bayağı ugrastirmiş [emoji3] bende ilk sökerken uğraşmıştım bayağı çektirmeyle sokmuştum.
  5. ULuTÜRK-58

Polo Orjinal ön direklerdeki tweeterlar

Paralel bağlıdır ayriyeten bir tesisat mevcut değildir, teyp arkasından yapılan bir müdahale tüm hoparlörleri devre dışı bırakabilir yapılması gereken kapı yüzünü söküp tweterin soketini sökmek
  6. ULuTÜRK-58

Sitemiz'in Yeni Versiyonu Hakkında Görüş ve Önerileriniz...

1 haftadır giremiyorum siteye dedim herhalde gitti [emoji24] , Allah'tan gitmemiş [emoji3] güzel olmuş değişiklik iyidir biraz canlanalim.
  7. ULuTÜRK-58

Otomatik vites Otomobil Aranmaktadır

Marka model çok fark etmeksizin otomatik vites şartıyla çok fazla yıpranmamış eli ayağı düzgün bir araba arıyorum Bora olur A3 olur Focus olur kmsi düşük temiz ve otomatik olması kâfi. GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. ULuTÜRK-58

İlginç Bir Parazit Problemi

Canımı sıkan bir problemle karşı karşıyayım, yaklaşık​ 3 aydır uğraşıyorum çözemedim,belki bilen vardır diye konu açtım 😊.Videoda problem görünüyor araba çalışınca pat pat şeklinde hoparlörden ses geliyor,araba 30-45 dk çalıştıktan sonra oluyor ilk çalışmada problem yok yarım saat çalıştıktan...
  9. ULuTÜRK-58

Bora Şase kablosu

Boranın orijinal şase(eksi kutubundan çıkıp araçta bir yere sabitlenen) kablosu nerede bilen var mı?Akünün eksi kutubundan takip ettim ama bulamadım.Sonradan eksiden arabaya ince bir kablo çekmişler söküp attım.Yeniden kalın bir şase kablosu çekeceğim yada orijinal kabloyu yenileyeceğim ...
  10. ULuTÜRK-58

Bora orjinal sis farı

Bulunmaz sandığım parçaları aynı dakika da bulduk bu parçayı da bulabileceğimizi umut ediyorum [emoji4].İçini oyarken kırıldı. Boranın orijinal far içi sis farın da ampulün oturduğu kısmı arıyorum adı nedir bilmiyorum duy , ampül ayağı vs arattım ama bulamadım...Resimde ki parça.
  11. ULuTÜRK-58

Bora Golf4 hoparlör bileziği aranıyor...

Resimde okla gösterdiğim adını bilmediğim parçayı aramaktayım.Görevi sesin kapı içine dagılmasını engellemek. 4 tane gerekli.Elinde olan , temin edebilecek olan bana ulaşırsa sevinirim [emoji4].Alttaki kasnakla beraber bulunursa on numara olur.
  12. ULuTÜRK-58

Yağ Miktarının Devamlı Artması

Bir problemim var milletin arabası yağ eksiltir benim ki devamlı artırıyor nedendir?Araç suyunda herhangi bir eksilme yok , yağda köpürme ve gözle görünür renk değişimi yok benim şahsi fikrim aracın yağa yakıt karıştırdığı yönde. Nasıl bir yol izlemem gerekli ? Yağa benzin karışabiliyor Lpg de...
  13. ULuTÜRK-58

Aramızda İnşaat Mühendisi varmı?

Yardım sever bir inşaat mühendisi varmı acaba [emoji4] [emoji4] Ufak bir nokta da takildim hoca soruları vermesine rağmen çözemedim [emoji3] 2 tane soru yeterli [emoji4] ... Hiçbir şey anlamadım sorulardan.
  14. ULuTÜRK-58

CANBUS - Gamma teyp - Blaupunkt CD Changer

Teyiple ilgili bir kaç sorum olacak: 1-2003 bora da canbus varmıdır?Arama yaptım ama forumda net bi cevap bulamadım biri diyor 2004-2005 te var biri diyor 2002-2005 te var...:4_12_12[1]: 2-Gamma teybe usb veya aux bağlayabilirmiyiz bağlarsak kaliteli olur mu? 3-tp tuşuna uzunca basınca phone...
  15. ULuTÜRK-58

Altın Bora

İhtiyarla yollarımız anı bir şekilde ayrıldıktan sonra yeni araç arayışı içine girdim niyet passattı ama olmadı bir kaç passata baktım b5.5 kasalar hoşuma gitmedi daha doğrusu düzgün bir b5.5 bulamadık dizel borayı hiç bulamadık zaten sonra gittik forumdan bir abimizin aracına talip olduk sonra...
  16. ULuTÜRK-58

Max 35 Bine kadar araç aranıyor

Tercihen 2000 model üzeri 180000 km altında temiz bir araç aramatayız Sivas ve çevresinde olursa daha makbuldür.
  17. ULuTÜRK-58

The İhtiYaR

Bundan sonra konu bütünlüğü olması açısın dan araca konu açtım.İste bir kaç fotoğrafı....Kendisi 1999 model olup pek bilinmeyen Basic donanım paketlidir .240k km dedir.
  18. ULuTÜRK-58

SMS dolandırıcıları

Merhaba; Sayin Musterimiz Kargonuz Adres Yetersizliginden Dolayi Teslim Edilememistir. Detayli Bilgi icin: 02169080490 Iptal icin:smsiptali.org/u/266 Bugün telefonuma bu mesaj geldi ben de kargo bekliyordum ama elimde takip numarası olmadığından karşı tarafta adresi yanlış yazmış olabilir diye...
  19. ULuTÜRK-58

Değer kaybı hakkında yardım..

Bugun meydana gelen kaza da kirmizi isikta bekleyen 3 araci halk otobüsü frene basmayarak hunharca parçaladı.Kazaya ters yöne giren araca çarpmamak için manevra yapan o ara panikleyip Frene basmayan otobüs sebep oldu.Hem otobüs şoförü hemde ters yöne giren araç suçlu.Simdi hasar çok zincirleme...
Üst Alt