• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Arama sonuçlarınız

1. Matchmaker

Bana bir araç alalım

Bence Jettadan daha kaliteli...
  2. Matchmaker

Kırılan kolçak için alternatif

Alıp yeniden orijinal kumaş rengine kaplatabilirsiniz.
  3. Matchmaker

VW Bora Comfortline

Çok güzel olmuş hanfendi. Güle güle kullanılsın ;) PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Matchmaker

VW Bora Comfortline

Benden sıkıntılılarıda var Necdet abi @NECBEY Bu yüzden bana bundan sonra hiç laf etmeyin :D PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Matchmaker

Golf 6 dijital hız göstergesi fake renklendirme :)

Geceye hitap eden bir uygulama gündüz çok hoş durmamış..
  6. Matchmaker

Sitemiz'in Yeni Versiyonu Hakkında Görüş ve Önerileriniz...

Masaüstü sitesi pc ortamında çok güzel. Mobil ortamda ise bütün forumlarda Tapatalk kullanmanızı tavsiye ederim.
  7. Matchmaker

Golf 6 dijital hız göstergesi fake renklendirme :)

Gündüz resmini de ekler misiniz. Bakalım nasıl duruyor.
  8. Matchmaker

passat teyp.

Sigortalık iş değil CanBus'ı tetikleyen bir emare var. Ona odaklanmalı.
  9. Matchmaker

Bu da bizim Haylazline

Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız günlerde kullanın. Aracınızın konusunu açmayı ihmal etmeyiniz. :)
  10. Matchmaker

Golf 5 sağ torpido içinden gelen ses

Çok güzel bilgilerin olduğu bir konuya dönüşmüş. Katılımcılara teşekkürler.
  11. Matchmaker

K.Maraştan Selamlar

Aramıza hoş geldiniz, Umarım forum içeriklerini beğenirsiniz. Kısa süreli soru sormak için değil kalıcı katılımlarınızı bekleriz. Aracınızın konusunu açmayı ihmal etmeyiniz. Saygılarımızla.
  12. Matchmaker

Klima fanı susmaması (yardım)

Ben dijital klimalı bir araç olduğunu ve econ tuşu devrede olduğunu düşünüyorum diyecektim vazgeçtim. Durunca da çalışıyormuş. :)
  13. Matchmaker

Klima fanı susmaması (yardım)

Araçta dijital klima var mı ? :)
  14. Matchmaker

golf 5 fsi arka fren balatasi onerisi

Kale markada sessiz bir balatadır.
  15. Matchmaker

vw passat b5.5 1.8T motor tekleme problemi

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
  16. Matchmaker

A4 1.8T Quattro Otomatik... Amerikan Quattro...

İki fotoğraf arasında tam 6 ay var... Öncesi ve Sonrası... PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. Matchmaker

A4 1.8T Quattro Otomatik... Amerikan Quattro...

Arka koltuk ısıtma tuşları için Soft kaplama yapıldı....
  18. Matchmaker

2013 1.4 chrome edition

Kendinden sensörlü anahtar istemiyorsanız maliyetiniz çok yüksek olur. Tesisat, camdaki sensörün yapısına, far anahtarındaki pin outlara da bakmak lazım. Olmayacak bir şey yok. ;) Ama maliyeti artırmak gereksiz. 2014 Golf için universal takmıştık birde C/L Home kodladık aracı geçen yıl satana...
  19. Matchmaker

Audi chorus aux takilirmi

Hayır sadece bunu takmakla olmaz arada bir cihaz olması gerekir. CanBus ile çalışır ve bunu tetikleten CanBus özellikli cihazlar vardır. Hem USB Çalar hemde Aux. Hatta elimde olacaktı.
  20. Matchmaker

Audi chorus aux takilirmi

Evet takılır.
Üst Alt