Arama sonuçlarınız

1. H

bosch triger seti

selam arkadaşlar, 2011 model-85000 km'deki 1.4 vw polo aracım için internetten bosch marka TRIGER GERGI SETI + SU POMPASI aldım ve haftasonu iyi bir ustaya bu seti değiştittiricem. ama bu set iyi midir değil midir kafamda soru işareti oldu. bosch görünce markaya güvenip aldım hiçbir bilgim...
  2. H

vw polo'ya 185/60/15 yerine 195/60/15 takılır mı? (Kış Lastiği)

selam arkadaşlar, elimizde bir önceki aracımız olan fiat punto'dan kalan 195/60/15 kış lastikleri var. bu lastikleri sadece kışın kullanımak üzere 2014 model polo'ya takabilir miyiz? polo'nun şu anda üstündeki yaz lastiklerinin ebatı 185/60/15. kış için herhangi bir tehlikeye yol açar mı...
  3. H

Transporter T5 Cruise Control-Hız Sabitleyici fiyatları Ankara

Selam Arkadaşlar 2006 model T5 imize hız sabitleyici taktırmak için birkaç fiyat aldım.Öncelikle kolun,yan sanayi olmaması konusunda kararı verdim fakat fiyatlar çok değişken kafam karıştı. Yetkili servisten yaptırmak garanti anlamında olumlu fakat sanayi de gereksiz pahalı bu sebepten yetkili...
  4. H

Transporter T5 2006 Yüksek Tavan Karavanımız:)

Selam arkadaşlar, Peder Bey, 2006 model Transporter'ımızı 2 ayda karavanımsı hale getirdi,ben de burda paylaşmak istedim. Link: https://www.youtube.com/watch?v=MwTsC8gRCgQ
Üst Alt