Arama sonuçlarınız

1. gigaworks

2001 POLO 74000 KMDE comfortline

Arkadaşlar severek binidiğim aracımı nakit sıkıntısından dolayı satıyorum sıfırdan beri araç bende ilk sahibiyim full aksesuarı çok diri bir araç içi dışı yaşına göre çok çok iyi...
  2. gigaworks

polo 6n2 park ampülü değiştirme

Arkadaşlar polo 6n2 de ön far park ampulleri nasıl sökülüyor patladı değiştircem bir türlü sokemedim çekiyorum gelmiyor acaba bir yöntemi mi var bilmediğim Teşekkürler
  3. gigaworks

polo yağ kaçağı

arkadaşlar öncelikle herkese merhaba 2001 polo 6n2 aracım var geçen gün yağ uyarısı çıktı sesli olarak sonra yağ kontrol ediyim dedim bir baktımki yağ eksilmiş baya bende yeni yağ alıp yağı değiştirdim komple fakat değiştirirken aracın altında yağ lekeleri sızıntıları gördüm aşağıya ekliyorum...
  4. gigaworks

polo orjinal krom pedal takımı

arkadaşlar poloma pedal takımı bakıyorumda orjinal aksesuar olarak pedal takımları hoşuma gidiyor bunlar serviste ne kadar alan arkadaşlar vardır mutlaka ne kadara aldınız saygılar
  5. gigaworks

polo 6n2 neden çok yakar !!!!!!!!!

arkadaşlar öncelikle herkese selamlar uzunca bir süre forumda değildim uzak kaldım askerlikten dolayı neyseki sağ sağlim bitirdik geldik şimdi konumuza gelelim 2001 model polo 6n2 aracımız var tüm bakımları full bütün filtreler değişti hava filtresi hatta kn kutu içi aldık boğaz kelebeği yeni...
  6. gigaworks

polo 6n2 debriyaj sertliği

arkadaşlar 6n2 2001 polo aracımın debriyaj teli sertleşti ne yapmamız gerekiyor düzeltmek için servis çok para alırmı?
  7. gigaworks

askerlik geldi çattı gidiş vakti yaklaştı:)

arkadaşlar 23 ünde gidiyorum uzunca bir süre foruma takılamıyacam özlücem valla burayı:( izmir poligon denizci olarak gidiyorum acemi birliği bakalım ordan sonra neresi olursa artık herkes kendine iyi baksın kalın sağlıcakla . . .
  8. gigaworks

Amfide motor sesi

polo aracımda pioneer 6850 mp teyip son zamanlarda motor sesi çekmeye başladı arkada infinity mid takımı var jbl 2 kanal amfi ile besliyorum önceden sorun yoktu şu aralar motorun devrine göre sesini çekiyor amfiye giden sinyal kablom kaliteli ama neden böle bir sorun oldu özellikle hakan abi...
  9. gigaworks

Polo 6n2 m3 kadar benzin harcıyor:):)

arkadaşlar polo 2001 6n2 aracımız var arabanın hava filtresi yeni kn bujiler orjinal bujileri değiştireli 3000 km ya oldu ya olmadı farklı benzin istasyonlarındanda benzin aldım sonuç aynı araç şehir içinde km de nerdeyse 1 tl yakıyor şuan araçta değişmeyen tek yakıt filtresi var acaba bu aşırı...
  10. gigaworks

Polo fiyatı pahalı boş araç diyenler !!!

mercedes b 150 2. eli 44 000 olan araçta arka camlar manuel klima manuel boş bir konsol saygılar :D:D
  11. gigaworks

Beetle R

2.0 tsi 250 hp motor 20 inç krom alışımlı r jantlar büyük arka spoyler ort konsolda kalkışlar için tasarlanmış dijital saat sayacı(0-100 vs için) 4 egzoz led farlar subwooferlı özel fender müzik sistemi ve efsanenin yeni yüzü yorumlarrrrrrr...
  12. gigaworks

polo 6n2 arka silecek

arkadaşlar polo 6n2 için arka silecek nerden bulurum çok küçük çoğu yere baktım yok banana tip olanlardan arıyorum önlerde onlardan var çok memnunum ama arkaya bulamadım nerden bulabilirim vwtürk ahalisi:D
  13. gigaworks

polo 6n2 tavan lambası

arkadaşlar polo 6n2 de bildiğiniz gibi sadece önde lamba var ve yeterli bir ışık yok kör gibi oluyor gece ben bu ampülü güçlü bir led lamba ile değiştirmek istiyorum ne önerirsiniz ve tavandaki lambanın tipi nedir önerdiğiniz bir model varmı
  14. gigaworks

poloya lastik !!

arkadaşlar eski lastikler pek iyi çıkmadı çok yığılma yapıyor aşırı yumuşak lastik yakıtı etkiliyor bunlar yerinde bridgestone un bir modelini düşünüyorum linki aşağıda sizce nasıl lastiktir güzel bir lastiğe benziyor almaya değermi alternatifler ne olabilir...
  15. gigaworks

polo 6n2 ye kutu içi k&n filtre

arkadaşlar bugün 2001 6n2 poloma filtre eskimişti ve kağıt filtre her 5000 km de tıkanıyor toz doluyor yeni almak gerekiyordu bende temizlenebildiği için kutu içi kn filtre alıp taktım ilk izlenimlerim şunlar öncelikle ivmelenme iyileşti kağıt filtreden geçirgenliği daha iyi olduğu belli oluyor...
  16. gigaworks

polo 6n2 abs sorunu

araçta son zamanlarda abs ikaz lambası hep yanıyor ve abs devre dışı arkadaşlar bazen sönüyor az bişey çalışıyor hemen devreden çıkıyor sanki bir şey temasızlık yapıyormuş gibi bunu neden yapar sorun nedendir arkadaşlar
  17. gigaworks

polo 6n2 aşırı yakıt tüketimi!!!

arkadaşlar 2001 polo 6n2 aracım son zamanlarda genelde pek hesap etmezdik son zamanlarda baktık ki baya yüksek bir benzin tüketimi var sizce sorun nedir araç bakımlı periyodik bakımından 1,5 sene geçti ama bu süre zarfında fazla km yapılmadı 5000 km felan yapıldı araç 50 tl benzinle 60 km...
  18. gigaworks

polo 6n2 ızgara sökülüşü

arkadaşlar polo 6n2 lerin tampon altındaki ortada bulunan ızgaranın sökülme yöntemi nasıl oluyor bir türlü sökemedim sislerde vida var ortada vida yok ama çektim çektim gelmedi bilen arkadaşlar cvplarsa sevinirim saygılar
  19. gigaworks

bugatti veyron super sport test

arkadaşlar bu araba değil f16 başkada birşey demiyorum :D:D http://www.youtube.com/watch?v=phJnn8Jc9Uw
  20. gigaworks

subwoofer kutusu için halıfleks kaplama

arkadaşlar kendim bir subwoofer kabini yaptım her şey güzel kabin tamam fakat kabinin dışına kaplanan o siyah halıfleks tarzı malzemeden bir türlü bulamadım yapı marketlerde yok bu malzemeyi nerden temin edebilirim arkadaşlar
Üst Alt