Arama sonuçlarınız

1. unsaLhsN

Polo 1.4 TDI Comfort / Ufak ama dolu dolu

Yeni tampon için beklediğimiz GTI lip geldi ;)
  2. unsaLhsN

Ama ne tatlı gitti varya bunu birdaha yapalım 😀
  3. unsaLhsN

Teşekkür ederim abi daha iyileri sizlerin olsun
  4. unsaLhsN

BBS Jantları aldığımızda boya durumu pek iyi değildi bu konuda Vural abi imdadımıza yetişti güzel sohbetli insan ellerine sağlık güzel bir renk oldu 3 kat boya ve 2 kat vernik atıldı, jant değişiminde sağ körükten yağ kaçağı olduğunu fark ettik onunda değişimini yaptık Memiş Usta Tuna Otomotiv...
  5. unsaLhsN

adam köşe takımı gibi koymuş :)
  6. unsaLhsN

buda benim değerlimm mk4 tdi

tekrar hayırlı olsun :)
  7. unsaLhsN

Niyet önemli tabi :) Aynen o şekilde düşündüm bardaklık kısmını :) jantları pazartesi takınca resimleri gelecek şuan onlar bana ben onlara bakıyorum salonun ortasında
  8. unsaLhsN

Motor ve Lpg Tesisatı Yeniden Dizayn Etmek.

Abi yine titizliğin ile güzel bir iş olmuş ellerinize sağlık
  9. unsaLhsN

Bizim araçlarda genelde tek bardaklık oluyor gözümde eksiklikdi çift bardaklık yapayım dedim öncelikle mekanizması bozuk bir bardaklık buldum itekleme yapmayan sonra bendekine göre işlemleri yaptım bardaklığı itekleme yay kısmı vs derken hepsi tamamlandı.
  10. unsaLhsN

abi bi haber etsen önceden biliyorsun öğle arası kaçamak yaparım Vural abi ile bir planımız var Cuma günü için kendisi haber edecek hadi gidiyoruz diye sabah çayına orada oluruz :D
  11. unsaLhsN

Sağolasın kardeşim Bak simit dedin canım simit çekti, o zaman bi çay simit yapalım Memiş Ustanın orada :LOL:
  12. unsaLhsN

polo 1.4. aracım stop ediyor

Büyük ihtimalle boğaz kelebeğinden yapıyor.
  13. unsaLhsN

Herkese Merhabalar VW Ailesi

Hoşgeldiniz Polocuları görmek güzel oluyor :)
  14. unsaLhsN

Sorma abi dedim herhalde kızdırma bujileri bozuldu ilk başta depo ışığı sandım diyorum bunun depo ışığı hiç yanmazdı ama :D
  15. unsaLhsN

Bugün yolda giderken ısıtma bujisi ışığı yanıp sönmeye başladı doktorumuz Memiş Ustayı aradık telaşımızı aldı duramadım tabi yanına gittim bilgisayara bağladık fren müşürü arızası vermiş değişimini yaptık, teşekkürler kendisine çayını da içmiş olduk :)
  16. unsaLhsN

Normalde Polo gruplarında denk geldiğim kadarı ile 100 TL ile 300 km gidenler var öyle yazıyorlar daha doğrusu
  17. unsaLhsN

Audi A4 1.8T Amerikan Quattro (B6) Loading...

Hayırlı olsun kardeşim emeğin çoktu gerçekten.
  18. unsaLhsN

buda benim değerlimm mk4 tdi

@okaykay_1 hayırlı olsun, pasificler ne oldu sattın mı
  19. unsaLhsN

Benim aracım dizel hocam
  20. unsaLhsN

Şehir içi yakıt hesabını pek yapmadım ama şöyle söyleyim Opetten alıyorum sürekli 100 TL yakıt ile 350 ile 400 arası şehir içi (trafik yoğunluğuna göre değişim oluyor.), Şehir dışı ise 1190 yakın km yaptım bayram ziyaretleri şehir içi gezme vs hepsi dahil Ankaradan doldurup 260 TL ile...
Üst Alt