Arama sonuçlarınız

1. I

2004 model golf 5 comfortline donanımı hk.

Çin malı olup da orijinal olan parçalar da var. Çinde üretildiği için önyargılı yaklaşmamanızı öneririm. Zira Çin'de bir Volkswagen fabrikası var ve Golf modeli yıllardır orada da üretiliyor. Bu sebeple Çin üretimi orijinal parçalar da mevcut piyasada. Sadece üzerinde VW logosu ve parça...
  2. I

2004 model golf 5 comfortline donanımı hk.

2004 model Comfortline araçlarda, hatırladığım kadarı ile fonksiyonel direksiyon yoktu. Yol bilgisayarı yarım ekran geliyordu ve silecek kolu üzerinden kontrol ediliyordu. 2005 ya da 2006 yılında yol bilgisayarı tam ekrana geçiş yapıldı ve fonksiyonel direksiyon dahil edildi. Bunun haricinde...
  3. I

Polo kapı gıcırtısı

2015 model Leon kullanıyorum. Bahsettiğiniz gıcırtı benim aracın 4 kapısında da mevcut. Özellikle gece-gündüz sıcaklık farkının fazla olduğu dönemlerde bu ses ortaya çıkıyor. Kasislerde pek olmuyor ama özellikle yokuş çıkarak dönüş yapıyorsam, aracın gövdesindeki burkulmadan dolayı fitiller...
  4. I

2016 Ibiza Far/Yagmur/Nem Sensörü Kodlama

Merhaba degerli forumdaslar. Bir konuda bilgisi olanlarin destegine ihtiyacim var. Abimin araci olan 2016 1.0 EcoTSI DSG Ibiza'ya 8U0 955 559 C referans numarali far/yagmur/nem sensörünü monte ettim. VAGCOM 17.1 kullanarak kodlamalari yaptim. Far ve nem sensörü görevini sikintisiz olarak yerine...
  5. I

2016 Seat Ibiza 1.0 EcoTSI DSG Emocion Kirmizi

Herkese merhaba. Abimin araci satiliktir. Calistigi sirket kendisine arac verdigi icin satiyor. Arac özellikleri ve ilan linki asagidadir: 2016 Model 1.0 EcoTSI - 110 hp - DSG 7 ileri sanziman Emocion kirmizi 28.000 kilometrede Hatasiz boyasiz degisensiz hasar kayitsiz Aracta standart...
  6. I

2008 Polo 1.4 Trendline

Merhaba degerli forumdaslar. Askerlik sebebiyle yakin bir arkadasim aracini satiyor. Kendisi su an askerlik görevini yapmak üzere teslim oldu :) Fakat arac annesinin üzerine oldugu için devri verilebiliyor durumda. Arac 2008 model Volkswagen Polo 1.4 Trendline 121.000 kilometrede. Arac rengi...
  7. I

Aksaray-Ankara Destek Ihtiyaci

Merhaba degerli forumdaslar. Aksaray'da yasayan forum disindan bir arkadas telefon ile bana ulasti. Kendisi 2012 model Golf6 Trendline sahibiymiş. Aracina fonksiyonel direksiyon takmak istiyor. Malum ben Istanbul'da oldugum icin kendisine buradan destek olamiyorum. Aksaray ya da Ankara'dan...
  8. I

2016 Seat Ibiza Style 1.2 TSI 90hp Manuel Emocion Kirmizi

Merhaba arkadaslar. Herkese iyi forumlar dilerim. Yine aracini degistirmek isteyen bir arkadasim ile karsinizdayim :D Cok cok yakin bir arkadasim aracini degistirmek istiyor. Kendisiyle mutlaka haftada 1-2 kere gorusuruz, bu sebeple aracin asagida yazan her turlu detayina ben de kefilim. Araci...
  9. I

Mona Lisa 1000 Parca Puzzle

Clementoni firmasi uretimi. 2010 yilinda Paris Louvre Müzesi'nden satin alindi. Hic acilmadi, paket jelatini üzerinde. 1000 parca Mona Lisa tablosuna ait. "Louvre Museum Collection" serisi. Fiyat: 50 TL Foruma her zaman giremiyorum. Bu nedenle whatsapp, sms ya da telefon ile direkt olarak...
  10. I

VOLKSWAGEN T3 CAMPER PLASTIK MODEL

Alman Revell firmasi üretimi ve Volkswagen lisansli urunudur. "T3 CAMPER" karavan modeline ait plastik modeldir. Boyanabilir. Montajlanarak hazir olur. 1:25 ölceklidir. Hediye geldi ve hic kullanmadım, sifirdir. Montaj talimatlari ve butun parcalari mevcuttur. Yapistirici vs mevcut degildir...
  11. I

Pleksi Plakalik Hkk

Herkese merhaba degerli forumdaslar. Ben ve bir arkadasim pleksi plakalik yaptirmak istiyoruz. Forumda bu isi yapan birileri vardi diye hatirliyorum. Bilgisi olan var midir acaba?
  12. I

Sedan Arac Araniyor

Herkese merhabalar. Ailemize ikinci bir arac katilmasi ihtimali mevcut. Araci babama alacagiz. Bir otomobilden beklentileri yuksek olan bir insan degil kendisi :) Aklimizda olan araclari asagiya belirtiyorum. Cevresinde tavsiye edebilecegi iyi bir araba olan varsa, buraya yazarsa sevinirim. 1)...
  13. I

PIRAMIT TIP GERI GORUS KAMERASI

Merhaba. Herkese keyifli forumlar dilerim. Kamera kullanilmamis sifir urundur. Bir tanidigimin Caddy aracina takmak icin Turkiye'den almistim fakat kendisi takmaktan vazgecti. Bu nedenle elimde kaldi. Plaka ustu plastik citasi olan araclarda kullanilabilir. Icerden vidali oldugu icin disaridan...
  14. I

Golf6 Aku Bitirme Problemi Hkk

Merhaba sevgili forumdaslar. Bir arkadasimin 2010 TDI motor DSG Golf6 si var. Biz bu araca sonbaharda birkaç donanim eklerken kontagi acik unuttu ve aku o gun bitti ve takviye ile calistirildi. Aku muhtemelen üzerinde gelen orijinal akuydu ve eskiydi. Bu sebeple arkadasim zaten akünün...
  15. I

RCD 510 RVC Destegi

Herkese iyi forumlar. RCD 510 teybin hangi versiyon olduğunu nasil öğrenebiliriz? Yani isin asli teybe geri gorus kamerasi bağlamak istiyoruz ama destekler mi bilemiyoruz. Konsolu sokup arkasinna bakmak da epey zahmetli is, hem de sokup takarken illa ki tirnaklar vs kırılabiliyor. Sökmeden...
  16. I

Cruise Control - Yol Bilgisayari

Herkese merhabalar. Sormak istediğim ufak bir nokta var, internette arastirdim ama kesin bir bilgi bulamadım. Gol Mk5 kasalarda yol bilgisayarinda cruise control 'un simgesi ve sabitlenen hiz cikmiyor mu? Ben bunu 2007 Jetta MK5 te tespit ettim ama alt yapilar ayni olduğundan sanirim Golf ile...
  17. I

Bagaj Havuzu ve Branda

Merhabalar. Yeni aracıma bagaj havuzu ve branda almayı düşünüyorum. Özellikle kışın aracın kar buz vs altında kalmasını istemiyorum bu sebeple kullanacağım. Bazı arkadaşlar kullanışsız oluyor gerek yok vs diyeceklerdir eminim ama kışın aracı çok sık kullanmıyorum ve bu sebeple boyayı buzdan...
  18. I

EMOCION KIRMIZI LEON MK3 2015 :)

Merhaba arkadaslarim ve abilerim. Yazin sonundan beri devam eden maceramiz yaklasik 3,5 hafta once son buldu. C segmenti bir araç ariyordum. Peder beyin telkinleri ile sifir km bir araç alma karari cikti. Peder bey emektar Hyundai sini postaladı ve Euro indi-cikti derken sonunda yil sonu...
  19. I

C segmenti arac araniyor

Herkese iyi forumlar. 2010 ve ustu C segmenti mumkunse hatchback arac araniyor. Benim dusundugum ve baktigim araclar asagida. Tercih sirasina gore yaziyorum. Ben özellikle ilk tercihimi ariyorum. Ama fiyatin uygunluguna gore diğerlerini de dusunurum. Isim sebebiyle Istanbul-kocaeli-sakarya...
  20. I

LED plaka lambası

Herkese merhaba. Bizim araca önceki sahibi LED plaka ampulü takmis. Aydinlatmasi da gayet güzel memnunum. Fakat malum gösterge panelinde ampul arizasi veriyor. Bunu gidermek için araya takilan diyot gibi bir parça olduğunu biliyorum. Tam olarak adi nedir ve fiyati ne civardadır? Eger cok pahali...
Üst Alt