Arama sonuçlarınız

1. mynatsumi

kumanda yapımı

Merhabalar, Sorunuza cevap değil ama bilginiz olsun diye yazmak istedim. Aynı işlemi ben 3. anahtar olarak yaptırdım Adana'da, başta 300tl dediler, bende 300lira tutan nedir dedim, 200 anahtar kumanda dediler, geri kalan da kopyalama tanıtma vb. Bende anahtar var dedim, çip te var dedim, 50tl ye...
  2. mynatsumi

Şasi koduyla parça bulma?

Hocam ne olursa :) Mesela bakım yaklaştı, filtre grubunun oem kodu ne? yag yakıt polen hava? gibi
  3. mynatsumi

Teşekkürler.
  4. mynatsumi

Arkadaşlar merhaba, şasi koduyla doğrudan parça koduna ulaşabileceğimiz bir sistem yok mudur? Çeşitli siteler var ama şasi numarasına hep hatalı diyor. Birde şasi girsem bile benzinli listeside dökülüyor. Var mı yardımcı olabilecek? Keyifli ve aktif forumlar.
  5. mynatsumi

Golf 4 klima arızası

Şuan aracımda olan sorun şu şekilde, her şeyi normal değerde ( hararet, yağ sıcaklığı vb) kaloriferi açınca soğuk üflüyor. Kontağı kapatıp açınca sıcak üflüyor. (Dijital klima) Çözüm 1 : Sıcaklık Hava Ayar Motoru Değişimi. Çözüm 2: Kalorifer Sıcaklık Sensörü Değişimi. Bir köşede dursun...
  6. mynatsumi

Passat 3B Geri Sarmayan Emniyet Kemeri tamiri

Güzel bilgi, teşekkürler.
  7. mynatsumi

kaleriför ısıtma problemi

Kalorifer sisteminiz vakumlu sistem diye biliyorum. Petek değişimi sırasında vakum hortumları ters takılmıştır. Nette polu için çözüm videosuda mevcut malum sitede. İncelemenizde fayda olacağını düşünüyorum.
  8. mynatsumi

Milyonlarca sürücüyü ilgilendiren karar.

Avrupa CO2 salınımını düşürmesi için üreticilere baskı yapıyor, millet milyar dolar yatırım yapıyor, bizim millet denetimi azaltıyor.
  9. mynatsumi

Tekrardan merhaba :)

Teşekkürler, Hoşbuldum :)
  10. mynatsumi

Satılık Shark Anten

Merhaba arkadaşlar, Elimde, GPS - GSM - FM özellikli shark anten mevcut. Aracına güzel bir dokunuş yapmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir. Ürün orjinaldir, 2017 üretimidir. Parlak ve kılcal çizik dahi yok üzerinde. Fiyat: 300 TL İletişim: 0532 571 84 86 Malum site ilanı. İlan No: 646005268
  11. mynatsumi

Tekrardan merhaba :)

Merhaba arkadaşlar, Zamanın behrinde :) üye olmuş gerekli gereksiz çok konuya musallat olmuştum :) uzunca bir ayrılığın ardından, şehir değişikliği ve aileye karışmaktan sonra , vw alamasamda kardeşi Skoda Rapid ile aranıza tekrar döndüm. 2013 1.6TDI CR 105 Elegance model ile artık aranızdayım...
  12. mynatsumi

Bir fikrim var.

Merhaba arkadaşlar. Forumda tüm arkadaşlarımız aktif bir şekilde sohbet etmekte ama birbirlerini yolda görseler tanımayacak durumdalar. Tanışanlar hariç. Buna bir çözüm olması açısından avatarlarımızı kendi resimlerimizden oluştursak, hem daha rahat, hem daha samimi olmaz mı? Ne dersiniz?
  13. mynatsumi

Tapatalk kullanabilen varmı?

Arkadaşlar merhaba, diğer forumlarda tapatalk ı sorunsuz kullanıyorum. Ama sitemizde mi sıkıntı var bilemiyorum, ben bağlanamıyorum. Bağlanabilen arkadaşlar varsa yardımlarını beklioyrum. Teşekkürler.
  14. mynatsumi

bir arkadasımızın aracını tesadüfen sahibinden de gördümm...

http://www.sahibinden.com/acillllllll-69WQQaXQQ19122250WQQpXQQdisplayitem sticker dan tanıdım:) acilmiş umarım cabuk satılır...
  15. mynatsumi

NOKIA PC SUITE?

arkdaslar aranızda nokia pc suite den msj atabilen varsa nasıl yaptıgını anlatabilir mi? ya da bu şekilde msj atabilecegim bir program biliyor musunuz? (gelen mesajıda pc den görebilecegim) telefonum: N82 :36_13_1[1]::4_12_13[1]:
  16. mynatsumi

seyir halinde aracın stop etmesi

arkadaslar, antep den dönerken, araba seyir halinde (3bin 4bin devir arası) küt die söndü, asr ışıgı yandı, sonra altında motr ısıgı yandı, durduk hemen, kontagı kapadık, tekrar açtık, tüm ışıklar yandı, tek tek söndü. marşa bastık çalıstı sorun yoktu, devam ettik, yine yaptı, lpg den dir dedik...
  17. mynatsumi

facebook şifre çalınması

herkese selamlar öncelikle. arkadaslar, kız arkadasımın facebook hesabına periyodik olarak birisi giriyor. şifreyi her seferinde değiştirmesine rağmen... bunun önüne nasıl gecebiliriz, bunu kimin yaptıgını bulabilirmiyiz? muhakkak bir programcık atılmıs pc ye o belli de, nasıl de-aktif...
  18. mynatsumi

habire reset atıyorr...!!!

selam arkadaslar. bilgisayarım açılırken habire reset atıyor nedeni ne olabilir???
  19. mynatsumi

N79 mu? N82 mi?

evet arkadaslar telefonumu değiştirmeye karar verdim ve bu iki model arasında kaldım... kullanan arkadaslarımız varsa önerilerini bekliyorum... N79 fiyatı 645tl...
  20. mynatsumi

dvd romu sistem görmüyor...vista

Arkadaşlar selamlar, vista 64 bit bussines yüklü bilgisayarımda, 32 bit varken sorunum yoktu, 64 bit vistayı yükleyeyince dvd sürücüm bilgisayarımda görünmüyor ve kullanamıyorum... kod:39 die bir hata veriyor, ama neten baktım hiçbir çözüm bulamadım... yardımcı olursanız sevinirim...
Üst Alt