Arama sonuçlarınız

1. Z

T5 AMORTİSÖR ÖNERİSİ

Bende boge tercih etmeyi düşünüyorum o daha iyiymiş diye duydum ama bakalım değiştirdikten sonra tekrar görüşlerimizi alalım bakalım hangisi iyi diye VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Z

T5 AMORTİSÖR ÖNERİSİ

S.a arkadaşlar aracımın amortisörlerini değiştireceğim hangi marka öneririsiniz. En son BOGE markada karar kıldım. En iyisi BİLSTEİN miş herhalde sonra da BOGE geliyormuş sizce de doğru mu araçda konfor istiyorum yük taşımak için kullanmıyorum arabayı Ön amortisör Takoz Bilya Körük Arka...
  3. Z

T5 BALATA VE DİSK ÖNERİSİ

s.a arkadaşlar aracımın hem ön hem arka disk ve balatalarını değiştireceğim parçacım bana ferodo önerdi disk ve balatada ustam trw önerdi trw pek almak istemiyorum ötme yapıyor birde sanki tutmuyor. İnternette az birşey araştırma yaptım ate ve textar markaları ii miş balatada ama disklerde hangi...
  4. Z

rölanti sorunu yardım

s.a arkadaşlar aracımda bir problem var VW trasnporter 2005 1.9(AXB) aracı çalıştırmadan önce kızdırma ışığının sönmesin bekliyorum bazen hemen sönüyor bazen geç sönüyor geç sönünce araç kendi kendine gaz verip rölantiyi yüksek de tutuyor 1- 1,2 devir arasında kendi sonradan normale dönüyor bu...
  5. Z

P0118 - g62 sensör arıza kodu nasıl düzeltilir

P0118 - g62 sensör arıza sı hatası veriyor sensörü değişmeme rağmen hata vermeye devam ediyor rölanti kendi kendine yükseliyor 90 a gelince hararet rölanti de düzeliyor bilgisayar a bağladığım bu hataları verdi biri düzeldi ama diğeri düzelmedi hala yapmakta sizce sorun neyden olabilir...
  6. Z

T5 tavan lambası

S. A arkadaşlar aracımız tavan lambasını led e çevirdim uzun süre kullandım sonra led çok az yanmaya başladı bende Led lerde sıkıntı olmuştur diye yeniledim lakin yine aynı sıkıntı elektrik ciye gittik zaman rölesi problemli diyor öyle birşeyin olma durumu var mı varsa röle nerededir yada başka...
  7. Z

t5 amartisör

s.a arkadaşlar 2005 transporter aracımın arka amortisörler bozuk lakin ben 4 ünü de değiştirmeyi düşünüyorum ama hangi marka takmam lazım yağlı mı olmalı gazlı mı olmalı bn aracı yük amaçlı kullanmıyorum caravelladaki gibi esneme çukurlarda hissettirmesin istiyorum sizce ne yapmalıyım bir de...
  8. Z

T5 rölanti ve balata uyarı sorunu

S. A arkadaşlar aracımda ilk çalıştığı zaman belli bir süre sonra rölanti yükseliyor motor ısınınca geçiyor lakin kış günü yapmıyordu bu olayı bu zamanlarda yapmaya başladı rölanti yükselince stop edip tekrar çalıştırmayı deneyince Kızdırma ışığı geç sönüyor sizce ne olabilir birde aracımda...
  9. Z

T5 rölanti sorunu

S. A arkadaşlar aracımda ilk çalıştığı zaman belli bir süre sonra rölanti yükseliyor motor ısınınca geçiyor lakin kış günü yapmıyordu bu olayı bu zamanlarda yapmaya başladı rölanti yükselince stop edip tekrar çalıştırmayı deneyince Kızdırma ışığı geç sönüyor sizce ne olabilir
  10. Z

t5 amartisör sorunu

S.a Arkadaşlar sizlere danışmak istediğim bir sorunum var aracım 2005 transporter yolda giderken en ufak cukurdan vb yerden geçince hissediyorum direk ama o çukuru otomobil ile deneyebildim bizim araba gibi vurmuyor tam tersi esnetiyor ustaya göstermiştim problem yok dedi aracı ilk aldığımız da...
  11. Z

Motor Yağı

s.a arkadaşlar 2005 transporter aracıma motor yağı sizce hangisinden koymalıyım Castrol Magnatec mi 5 30 mu yoksa Castrol Edge 5 30 LL mi
  12. Z

Turbo Problemi

S.a Arkadaşlar 1.9 105 2005 model aracım var araç turbo açtığında turbonun pervanesi sanki bi yere sürtüyor muş gibi ses geliyor turboyu açmadan kullanınca öyle bi ses yok sizce turbo ömrünü tamamlamış mı yoksa bakım yapılırsa ii bi ustada sorun giderilir mi turbonun sıfırı servis te 6.100 tl...
  13. Z

T5 Sabahları Geç Çalışma Problemi

s.a arkadaşlar aracım sabahları geç alışıyor ama kızdırmaları geçen sene aracı ilk aldığımda değiştim beru marka taktım onda daha da uzun süre çalışıyordu geçen hafta da bosch marka aldım 4 ünü de dğiştim ama bunda da beru ya göre biraz daha kısa sürede geç alma oluyor ama araç bir defa çalışsın...
  14. Z

Bu parça önemli mi

http://cloud.tapatalk.com/s/57a1b681dc50e/IMAG0849_1.jpg http://cloud.tapatalk.com/s/57a1b691bf728/IMAG0848_1.jpg Yağ değişirken dikkatimi çekti bu parçanın kablosu yok yada var bn mi göremedim ne işe yarıyor bu parça HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Z

Kızdırma bıjisi yardım

Kızdırma bujisi yardım s.a arkadaşlar vw t5 2005 aracım var arabayı ilk aldığımda havalar soğuktu geç çalışıyordu götürdüm ustaya kızdırmaların hiç biri çalışmıyordu ama araba nasıl oluyorsa çalışıyordu hatta bizzat gözümün önünde yaptı çalımşadı üzerinden çıkanlar bosch marka idi orjinaldi ama...
  16. Z

Anahtar Problemi

S.a arkadaşlar 2005 model transporterimin yedek anahtarının pilini değiştim ondan sonra daha da kapıları açıp kapatma yapmıyor. Pili sağlam kaç defa da ölçtüm lakin olmadı Erzincan da kaç tane anahtarcıya gittiysem bana tekrardan renaultlarda olan merkezi sistem takacakmış onunları kapıları...
  17. Z

Triger Değişimi

S.a arkadaşlar 2005 transporter sahibiyim aracımı yeni aldım aracımın triger değişim zamanı gelmiş bn den onceki sahibi 90 binde değişmiş trigeri araç şuan 185 binde ustamın dediği trigeri hemen değişsen ii olur yoksa 5 bin liralık masraf açabilir Birincisi hangi markalar volkswagenin orjinal...
Üst Alt