Arama sonuçlarınız

1. METKET VW

Vw caddy sisleri geri vites baglamak

Bunu vag tan kodlama ile olur mu ki acaba..caddy2006? LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. METKET VW

Yok..tamamen fantezi aslinda.. aslinda bunun orjinalde ne mantikla yapilmistir acaba..geri vites=sislerin aktive edilmesi..? LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. METKET VW

Merhaba. Yeni nesil araclrda bu ozellik varken,acaba kisa yolda bende bunu nasil cozerim derken.geri vites lambasina sisleri baglayip calismasinda sorun olmaz herhalde..boyle birsey yapan varmidir? tabii araya role ekleyip..ayni anda far anahtarindan sisler acik ise..o anda da geri vites...
  4. METKET VW

Hafif Ticariler için ''Otomobil Ruhsatı'' Kampanyası

burada ufak bir şey eklemek istiyorum bu konuda,mesala bende Caddy var ve almadan çok araştırdım,yani"bu araçlar alt yapı olarak binek araçlarla bir tutulması söz konusu olmamalı benim açımdan" aslında tamamen yanlış bir bilgi,Caddy alt yapısı,şanzıman,motor vs tamamen Golf5-6 olanıyla ayni...
  5. METKET VW

Yeni Caddy benzin 1.4 122bg..

Bu devirde kimse almaz herhalde benzin Caddy ama cesit olsun diye mi getirdiler acaba..ya da artik eskimis bu motoru tuketmeye mi yonelik..))2.0tdi 150bg..olani beklenirken.. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. METKET VW

Vw caddy..on cam ve torpido arasi bosluk

Arkadaslar..araya birsey dusurdum ve nasil alacagimi cozemedim..yardim ltf LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. METKET VW

Vidali plaka ve TUvturk

Merhaba, Muayanem yaklasiyor ve plakalarimda vida delikleri var,delikleri bir sekilde kapatip ve rotus yapilip Tuv den gecermi arkadaslar..son durum nedir acaba? LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. METKET VW

Caddy koltuk kilifi

Merhaba, Koltuklarim eskimeye basladi,malum 10yillik arac..kaliteli deri kilif alip takmaya dusuniyorum..tavsiyelere ihtiyacim var..otom kilif diye bir firmanin baya kaliteli geldi gibi..blg olan varmidir? tesekkurler. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. METKET VW

Vw caddy yan boru koruma ariyorum,kullanilmis

vw caddy yan koruma ariyorum,ince boru olanlardan..kullanilmis Krom kaplamasi onemli degil,siyah boyamaya dusuniyorum zaten. Tesekkurler. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. METKET VW

Caddy cam suyu deposu kac.lt

Arkadaslar caddy 2006 kac lt dir? LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. METKET VW

Caddy ayna camI

Arkadaslar, ayna camini yapistirip tekrar yerine takmaya dusuniyorum,kapaklari sokmeden yapabilirmiyim,tirnaklar kirilirmi? cikarken kolay cikardim da.. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. METKET VW

Vw caddy kapi kilit dugmesi.1T0962125B

Oem yada temiz cikma. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. METKET VW

Caddy merkezi kilit dugmesi

Arkadaslar, Org.Oem olarak alabilecegim en uygun yer neresi acaba,bilgisi olan varmi aramizda? servis 170tl fiyat verdi..[emoji9] LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. METKET VW

Yeni makyajli Golf 7

http://www.auto-motor-und-sport.de/ LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. METKET VW

Trafik ve kasko,hangi Sigorta

Arkadaslar, trafik ve kasko sigorta yenilemem gerekiyor,2006 Caddy ye aldigm Axa ttfk-810 ve kasko-900 fiyat.. Piyasada tavsiye edebileceginiz baska secenkler hk bilgiye yardimci olacak varmidir aramizda? LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. METKET VW

Caddy silecek lastigi

Arkadaslar, Silecek lastikleri degistirmeye karar verdim,ama servis 120tl fiyat cekti..disaridan nerden daha uygun fiyata alirim acaba? LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. METKET VW

Merkezi kilit dugmesi,sol sofor kapisi

Arkdaslar, sofor kapisindaki merkezi kilit-Ac-Kilitle dugmesi cok zor calisiyor,okstitlenme mi vardir ,kontak sprey yeterli olurmu,degisim mi gerek acaba.. bilen varmidir? Tesekkurler LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. METKET VW

Vw Caddy pacalik

Arkadaslar,Caddy ye pacalik taktiran varmi.faydasi..zarari veya gorsel nasil acab? yagmurlu havalarda aracim arkasi camur.berbat oliyor.. kisa,plastik olanlrdan takmayi dusuniyorum..yeterki su-camuru yukari atmasin diye.. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. METKET VW

Yeni caddy stop..eski kasaya..

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. METKET VW

Caddy stop

2010 Caddy stoplari eski 2006 kasalara uyumlumudur acaba..arkadaslar? sag stop 2006bendeki su almis..cift olarak 2010cikma alip takmaya dusuniyorum.. LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt