Arama sonuçlarınız

1. alperkose01

Bora vagcom önerisi ve motor yenileme

Benim araç içinde uygun bir kablo bulabilirseniz önermenizi rica ederim. ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. alperkose01

Attığınız linkteki ürün maalesef satılmış ürün adı VAG COM 409.1 vag kkl FT232RL çipli arıza tespit teşhis cihazı olarak geçiyor bu 2000 1.6 8v sr comfortline için uygun mudur?
  3. alperkose01

Maalesef ürün mevcut değil yönlendirdiğiniz sitede.
  4. alperkose01

Cümleten Selamünaleyküm öncelikle yeni tasarım hayırlı uğurlu olsun emeği geçen herkesede teşekkür ederim. 1)Aracimda şoför koltuğunu söküp takmam sonucu airbag lambası yaktı bunun içinde 20 tl vermek istemiyorum sildirmeye forumda araştırmalarim sonucu vagcom 12.1.1 önerisi olmuş lakin sıfır...
  5. alperkose01

Motor yağ seviyesi

Merhaba 1.6 sr motor bora sahibiyim aracı alalı 1 ay oldu geçen gün motor yağını kontrol ettimde çubukta gram yağ yoktu bir telaşla ustaya götürüp motor yağını değiştirdim motor üzerinde kaçak gözükmüyordu egzozdan yağ yakma belirtisi yoktu Castrol edge 10-40 yağ kattı usta motor yağını aracın...
  6. alperkose01

Bora motor ısı sorunu

Arkadaşlar merhaba 2000 bora comfortline 1.6 sr araç sahibiyim aracımı çalıştırıp ortalama 750-800 metre yol aldığımda ısı göstergesi 90 dereceyi gösteriyor 90 ı geçmiyor fakat bu denli hızlı ısınması bi sorunmudur acaba? Cevaplarınız için teşekkür ederim. SM-G920F cihazımdan Tapatalk...
  7. alperkose01

Bora comfortline özellikleri

Merhaba 2000 model Bora 1.6 comfortline 1.6 8v araç sahibiyim aracımda hangi donanımlar mevcut bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorum. 1)sadece arka sis farı var gözüküyor düğmede kısa far açık konumunda geriye çektimde arka sis farı sımgesi açık gözüküyor göstergede 2)ön sis farı yeri tamponda...
  8. alperkose01

Bora sunroof sorunu

Öncelikle merhaba arkadaşlar 2000 model 1.6 comfortline Bora sahibiyim aracımda sunroof mevcut sunroof yukarı doğru gayet rahat açılıyor fakat geriye doğru açmaya çalıştığımda yarıda sıkışıyor ve gıcırtı çatırtı sesleri çıkarıyor tavana söktüm ve bir iki yerde kırık saptadım sizden isteğim...
Üst Alt