Arama sonuçlarınız

1. Semjh

Jetta Anlaşılmayan Ses

İlgi ve desteğiniz için sizlere de çok teşekkür ediyorum dediklerinizi aynen uygulayacağım 👍🏽
  2. Semjh

Jetta Anlaşılmayan Ses

Sabah 8:30 da maslak oto sanayideydim, boğaziçi özel servis diye bir yere gittim. Yanaşıp sıkıntımı söylediğimde kaputu açmamı söyledi usta motoru dinledi ve anormal bir ses olmadığını söyledi. Size gönderdiğim videoyu ve sesi dinlettim, yeni çalıştırdığında esnemeden kaynaklı birkaç dk triger...
  3. Semjh

Jetta Anlaşılmayan Ses

Teşekkür ediyorum sabah ilk işim servise gitmek olacak.çok canım sıkıldı 101 binde aracım
  4. Semjh

Jetta Anlaşılmayan Ses

Bu şekilde bir süre kullanabilir miyim? 1000 km kadar. Ve zincir değişimi ortalama maliyeti nedir:confused:
  5. Semjh

Jetta Anlaşılmayan Ses

Sabah baktığımda bu sesi motordan bu şekilde almamıştım ama videodan dinleyince farklı geldi. Üç haftadır var https://streamable.com/t7o63
  6. Semjh

Jetta Anlaşılmayan Ses

Hemen çekip geliyorum
  7. Semjh

Jetta Anlaşılmayan Ses

Konu ciddi o zaman eyvah. Peki zincirden ise kaputu açtığımda daha yoğun duymam gerekmiyor mu bu sesi
  8. Semjh

Jetta Anlaşılmayan Ses

O ses motor sesi değil işte Necdet bey :) aracım tsi normalde çalıştığını hissetmezsiniz devir saatine bakıp anlaşılır o kadar sessizdir bazen oluyor bazen olmuyor bu ses
  9. Semjh

Jetta Anlaşılmayan Ses

2012 model 1.4 tsi manuel
  10. Semjh

Jetta Anlaşılmayan Ses

Selamlar. Aracın sağ ön paspasın altından veya vites ile kol dayamanın arasının altından (bardaklık) geldiğini tahmin ettiğim bir tıkırtı var,ne hikmetse ben bu sesi bir türlü bulamadım ve çözemedim. Kaputu açıp baktığımda falan saat gibi çalışıyor ses yok, aracın dışına çıktığımda herhangibir...
  11. Semjh

Amarok kampanadan gelen ses

Kampananın içinde ki balatalardan bahsedilmiş daha yumuşağını bir deneyin. Geçmiş olsun
  12. Semjh

Bora piyasa değeri

Sahibindene girip ortalama piyasa fiyatı bulmanız çok zor. Adam ilan verecek giriyor siteye bakıyor 50 bin yazmışlar benim arabam bundan daha iyi diyip 55 bin yazıp piyasayı yükseltiyor aynı aracı galeriye falan sorsan 42-43 verecek. Bu işlerle uğraşan bir bilene danışmak en doğrusu bunun içinde...
  13. Semjh

Hgs Etiketi Sökme (Çizmeden,30 sn.de)

Selamlar. Araç değiştirenler ya da hgs değişikliği yapmak isteyen arkadaşlar için faydalı olacağını düşündüğüm bir yöntem paylaşmak istedim. İlacımızın adı Kauçuk Temizleyici Speragum (bazı yerlerde blanket sökücü,kauçuk sökücü olarak geçer). Matbaacılar sitesinde 10-12 tl aralığında...
  14. Semjh

Aranıza yeni katıldım. :)

Merhabalar. Bu aracı kaç sene kullanırsınız sizce? Bir iki sene kullanırım diyorsanız yılda 12 bin km yüksek bir rakam değil. Şahsen yılda 20-25 bin km altı yapanların lpg taktırmalarını çok karlı bulmuyorum. Lpg taktırmak için ayırağınız bütçe ile benzin&lpg arasında yapacağınız karı...
  15. Semjh

Yağ Değişim Süreci ve Yeri Hk.

Kesinlikle. İstanbulda iyi bir usta bulmak lazım. En basiti filtrelerden örnek vereyim yağ,hava ve polen filtresi toplam 185₺ ye denk geliyor, aynı ürünler aynı markayla orijinal olarak internette 3 lü paket 114₺ satılıyor. 70₺ en basiti filtrelerde farketti bir bu kadar da yağ ve bujilerde...
  16. Semjh

Aracımı dün Bosch serviste bakıma soktum.yapılan işlemler ve fiyatlarını sizlerle paylaşıyorum. Hemen hemen yetkili servis kadar fiyat çıkardılar 2 dice roller
  17. Semjh

Teşekkürler. Avek yağ değişimi,filtre ve bujiler için 1200₺ gibi bir fiyat çekerken özel servisler yarı fiyatı verdiler. Birazdan Bosch servise gideceğim uygun gelirse orada yaptıracağım olmadı özel servis. Bu acemiliğime geldi bir daha ki bakımda parçaları takım olarak netten alıp özel serviste...
  18. Semjh

Merhabalar

Teşekkürler 👍🏽
  19. Semjh

Merhabalar

Teşekkürler Necdet Bey hoşbulduk
  20. Semjh

Merhabalar

Değil manuel aracım. Teşekkürler
Üst Alt