Arama sonuçlarınız

1. Semjh

Jetta Anlaşılmayan Ses

Selamlar. Aracın sağ ön paspasın altından veya vites ile kol dayamanın arasının altından (bardaklık) geldiğini tahmin ettiğim bir tıkırtı var,ne hikmetse ben bu sesi bir türlü bulamadım ve çözemedim. Kaputu açıp baktığımda falan saat gibi çalışıyor ses yok, aracın dışına çıktığımda herhangibir...
  2. Semjh

Hgs Etiketi Sökme (Çizmeden,30 sn.de)

Selamlar. Araç değiştirenler ya da hgs değişikliği yapmak isteyen arkadaşlar için faydalı olacağını düşündüğüm bir yöntem paylaşmak istedim. İlacımızın adı Kauçuk Temizleyici Speragum (bazı yerlerde blanket sökücü,kauçuk sökücü olarak geçer). Matbaacılar sitesinde 10-12 tl aralığında...
  3. Semjh

Merhabalar

Selamlar. İstanbul’dan Semih Alphan ben. Almak istediğim aracı araştırırken forumunuz ile tanıştım. 2012 model Volkswagen Jetta 1.4 tsi sahibiyim. Aracı geçen hafta Manisa’dan getirdim. Foruma biraz göz gezdirdiğimde gördüm ki herkes uzmanlaşmış kendi araç bakımlarını yapar eksiklerini giderir...
  4. Semjh

Yağ Değişim Süreci ve Yeri Hk.

Selamlar; 2012 jetta sahibiyim. Araç ilk şahsi aracım ve geçen hafta Manisa’dan aldım. Yağ değişim zamanı yaklaştı. İlk olduğu için Avek yetkili servise götürüp yaptırmak istiyorum hem diğer bakım fiyatlarına göz gezdirmiş olurum hemde araca henüz yabancı olduğum için yetkili servis eli değsin...
Üst Alt