Arama sonuçlarınız

1. Ceo41

Golf 6 için Eibach yada KW Coilover aranıyor..

Selamlar herkese; :icon_salut: Golf 6 1.4 tsi aracım için Coilover arıyorum. Satan varsa şayet öncelikle Eibach yoksa da KW V2 yada V3 Coil arıyorum. Sıfır satan yer bulamadım şu an kimsede stok yok :) Çıkma bulursam alayım diyorum. Mesaj bırakan olursa dönüş yaparım hemen :)
  2. Ceo41

Golf 6 ya 18 Jant ve Coilover Önerisi Yardım Lütfen :)

Arkadaşlar Merhabalar; Aracım 2012 Golf 6 1.4 tsi 122 lik Beyaz renk. Aracıma ufak tefek modifiyesel işlemlere başladım. Bir ara replika jant aldım ve çok pişman oldum. Şimdilerde ise orjinal bir jant almak istiyorum. Bu konuda engin bilgilerinize ve tavsiyelerinize çok ihtiyacım var :)...
  3. Ceo41

Golf 6 1.4 Tsi Kullanım Klavuzu Yardım...

Arkadaşlar geçen gün Golf 6 1.4 tsi 122 lik bir golf satın aldım. Ne yazık ki aracın ilk sahibi kullanım klavuzunu kaybetmiş. Servise sorduğumda yüksek meblada para istediler. Acaba kullanım klavuzu internette pdf yada farklı bir biçimde var mıdır? (aradım bulamadım) Yada elinde olupta uygun bir...
  4. Ceo41

Golf 6 1.4 tsi Kullanım Klavuzu yardım...

Arkadaşlar geçenlerde golf 6 1.4 tsi 122 lik bir araç aldım. Ne yazık ki aracın ilk sahibi kullanım klavuzunu kaybetmiş. Servis klavuz için yüksek meblada bir para istedi. Acaba klavuz pdf olarak bulunur mu?? Yada elinde olup uygun bir ücret ile verebilecek bir arkadaş çıkar mı??? Yardımlarınızı...
  5. Ceo41

Golf 6 1.4 TSi 122 hp Hakkında Yardım Lütfen...

Herkese Merhabalar, Arkadaşlar yakın zaman (1-2 ay) içerisinde Golf 6 1.4 TSi manuel vitesli bir araç almayı planlıyorum. Sizce Golf 6 1.4 tsi 122 hp yada 160 hplikler nasıldır? Kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim :) Birde Sunroof önerir misiniz? Kullanan var mı acaba??
  6. Ceo41

Balıkesir den Selamlar Herkese :)

Herkese merhabalar, Adım Cihangir, Yaş 29. Balıkesir Burhaniye de ikamet ediyorum. VW Golf 6 beyaz 1.4 TSİ 122 likle bende aranızdayım artık, iyi forumlar herkese... :icon_salut:
Üst Alt