Arama sonuçlarınız

1. BURHAN 55

Passat B5 1996-2000 Arası Stop Lambası ve Far Orjinal Çıkma

2000 Model Passat aracımın farlarını ve arka stop lambaların yenilediğim için takım olarak yada tek tek satılıktır. Sağ Far - Sissiz - 150 TL Sol Far - Sissiz -150 TL Sağ Arka Stop - 150 TL Sol Arka Stop - 75 TL ( Ufak Bir Çatlak Var )
  2. BURHAN 55

Passat 1.8 Çalışma Sorunu

Arkadaşlar aracımda 1-2 aydır bir sorunum var. Sabahları soğukken ilk çalıştırmada herhangi bir sorun yok. Araç çalışıyo otomatik jikle devreye giriyor ve yavaş yavaş devir normal konumuna geliyor. Fakat diyelim arabayı park ettim ve 15-20 dakika sonra araçı çalıştırdığımda çalışıyo fakat devir...
  3. BURHAN 55

Klima Kompresör Sürtünme Sesi

Klima Kompresör Sürtünme Sesi ( Çözüldü ) Merhaba Arkadaşlar Son günlerde sabahları aracımı çalıştırdığım zaman tuhaf bi sürtünme sesi ve gaza bastığım zaman vınlama sesi alıyorum. Araba ısınınca hiç ses kalmıyor.Bu sesle ilgili triger , devirdaim , bütün kayışlar , klima gergi rulmanı , v...
  4. BURHAN 55

Passat Gösterge Tablosu ve Çalışma Sorunu

Merhaba Arkadaşlar, İki gün önce sabah arabamı çalıştırdım ve işe gittim. Araç akşama kadar iş yerimin otoparkında durdu ve akşam kontağı açtığımda gösterge tablosundaki bütün uyarı ışıklarını yandığını ,yol bilgisayarının çalışmadığını , km saatlerinin çalışmadığını ve benzin göstergesinin...
  5. BURHAN 55

Passat 2004 W8

Ingilizce egitimi almak icin Amerika'ya gitmistim. Okula gidip gelmem icin bir araba lazim oldu ve ben encok hayalini kurdugum arabayi almis bulunmaktayim. 102000 km' de ve 7500 $ aldim. Passat W8 275 hp - 4.0 L - 4 Motion - V8
  6. BURHAN 55

Amfi RCA Kablosu

Merhaba Aracımdaki ses sistemi kablolarını yenilemek istiyorum.Aracımda teypten 2 adet Rca kablo geliyor amfiye bunları iki adet y kablo ile amfiye bağlantı yapılmış. Y kablo ile ayırmak yerine 4 adet rca kablo çeksem teypten daha sağlıklı olmazmı? Aşağıdaki Rca kablo setininde almayı...
  7. BURHAN 55

Stroker SX 700.5 Kanallı Amfi

Aracıma yeni Stroker 5 kanallı amfi aldım. Amfi teybi açtığımda yaklaşık 10 saniye sonra ve çalan şarkı yavaş yavaş sesi artarak başlıyor.Daha önce kullandığım amfide teybi açtığımda kısa bir süre sonra direk devreye giriyordu.Bu normal bir durummudur? Birde şöle bir sorun var anahtarı...
  8. BURHAN 55

Passat B5 Jant

Merhaba Arkadaşlar Passat aracımın jantlarındaki yapışkan logalar düşmesinde dolayı baya bir zamandır aklımda olan göbek boyama işlemini gerçekleştirdim.Göbekleri boyadıktan sonra aksesuarcıdan aldığım yeni vw amblemlerini silikonla yapıştırdım. Eski Yeni
  9. BURHAN 55

Pioneer DEH 8650 BT

Pioneer DEH-X8650BT Arkadaşlar arabayı ilk aldığımda Sony Mex Bt3900u teybini almıştım.Sony fanı olarak hiç düşünmeden almıştım. Fakat 3 yıldır resmen müzik dinlemiyormuşum. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine Pioneer teyp almaya karar verdim. Pioneer Deh 8650bt modelini aldım. 2014 yılında çıkan...
  10. BURHAN 55

Passat 1.8 125 Hp Buji ve Buji Kabloları

Merhaba 2000 Model Passat aracımda yakıt sarfiyatı biraz arttı gibime geliyor. Herhangi bir çekiş sorunu yada tekleme sorunum yok. Bujiler 10 bin km önce değişti. Fakat arabanın buji koblaları hiç değişmedi. Yetkili servisten orjinal kablo takımı ve buji takımı alsam yakıt tüketimini...
  11. BURHAN 55

Tartarini LPG Regülatör Sorunu

Merhaba 2008 Yılından beri aracımda Tartarini sıralı sistem takılıdır.Son iki senede regülatör ile ilgili sorun yaşıyorum.Sorunum şu şekilde regülatör alt kapaktan antifiriz kaçırmaktadır.Daha önce iki defa lpg su boruları değişti , iki defa regülatör alt kapak değişti ama değiştirme işleminin...
  12. BURHAN 55

Amfi Subwoofer Bağlantısı

Merhaba Daha önceden aracıma 2 takım midbass (ön-arka) birde sony amfi taktırmıştım.Bugün ikinci el aldığım subwoofereda montaj yaptırdım.Ancak eve geldikten sonra farkettiğim bir durum var.Aşağıdaki fotoğraftada görüldüğü gibi subwofere koblolarının ikisine (+) kutuba bağlamışlar.Bu montajda...
  13. BURHAN 55

Passat Kapı Döşemeleri ve Kapı Kollarının Boyanması

2000 Model Passat'ımın sarkan kapı döşemelerine deri uygulaması yaptırıp kapı kollarınıda boyadım.
  14. BURHAN 55

Passat 2000 Model Karartmalı Ayna

Passat 2000 Model karartmalı ayna hakkında görüşlerinizi almak istiyorum.Aşağıdaki fotoğraftaki ayna benim aracımdakinin aynısı.Diğer resimdekide kararan aynanın çift gözlü olanından ben bu çift gözlü olan aynadan alsam benim araca uyarmı ? Mevcut aynamın karartma özelliği gitti.
  15. BURHAN 55

Sony MEX-BT3900U Passat 1.8

Merhaba Arkadaşlar Passat B5 Aracıma yeni teyp almak istiyorum.Biraz araştırdım ve Sony MEX-BT3900U karar kıldım.Sizce bu teyp aracıma uyarmı?Orjinal teyibi değiştirdiğin zaman radyo çekme problemi yaşarmıyım?Aracımın ses kalitesinde değişme olurmu? Yardım ve görüşlerinizi rica ederim...
  16. BURHAN 55

Yakıt Göstergesi

Merhaba Arkadaşlar arabamda çeyrek depo benzin gösteriyo bir anda depo ışığı yandı.Bu sorun neden olabilir?
  17. BURHAN 55

Passat 1.8 2000 model Bagaj Açık Uyarısı

Arkadaşlar passatımı ilk aldığımda bagaj kilidiyle ilgili bir sorun vardı.Oto elektrikçisine götürmüştüm tamir ettirmiştim.Bagajın kilitleme sistemiyle ilgili bi sorunum yok fakat yol bilgisayarında bagaj açık uyarısı vermiyo.Benim araçtamı yok yoksa bi arızamı var.(2000 model bora ve golfte...
  18. BURHAN 55

Bagaj kitlenmiyor !!

Merhaba arkadaşlar 2000 model passat sahibiyim.Benim sorunum kapıları kitlediğimde bagaj kitlenmiyor.Kapıları kitledikten sonra bagajı açmayı deniyorum bu sefer alarm çalıyo.Sanırsam bagaj kilidinde bir sorun var ayrıca yol bilgisayarında bagaj açık uyarısı vermiyo.Böyle bir sorunla karşılaşan...
Üst Alt