Hepsi Burada!
+ Konu Cevapla
1 / 2 Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 24 sonuç bulundu, 1 ile 15 arası gösteriliyor

Konu: ntv 0 100 yeni jetta ve yeni passat tanıtım

VWTURK Üyesi ossy - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Jetta 1.4 TSI Comfortline

ntv 0 100 yeni jetta ve yeni passat tanıtım

http://video.ntvmsnbc.com/#0-100-30-ocak-2011.html

arkadaşlar geçen hafta ntv'deki 0 dan 100e programında yeni jetta ve yeni passatı tanıttılar, bende şans eseri rastladım ve videoyu sizlerle paylaşmak istedim.Umarım jetta ile passat arasında kalanlar için faydalı olur.

VWTURK Üyesi gforce - ait Avatar
    Lokasyon
    Konya [ 42 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Bende takip ediyorum o programı, meslektaşlarıma ara ara kızmıyorda değilim. Arabaların hep iyi yanlarını yada güzel yaptıklarını söylüyorlar. Tanıttıkları araçların hiç olumsuz,eksik,daha iyi yapılabilirliğini söylemiyorlar. Örneğin yeni jettadaki motor kaputunun çubuklu oluşu, kül tablası ve çakmağın eskisi gibi kapaklı olmayışı, kullanılan plastik kalitesi,torpido gözü kaplaması, almanyadaki vw genlerde stepne yerine verilen akülü bisikleti(stepne haznesine katlanarak yerleştiriliyor. tabi bu opsiyonel)
    Araç incelerken biraz daha tarafsız ve adil olmalarını bekliyorum

VWTURK Üyesi sup3rman - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Polo 1.4 Comfortline
    ntv kendi kendi grubunun distribütörlüğünü yaptığı için araçları kötülemez ya : ) dikkat ederseniz bu programda vw grubu araçları tanıtılır. audi, vw, skoda, seat, porsche falan fıstık

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    Passatın arkasını beğenen bir tek bunları gördüm...

Ayrılmış Üye
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Jetta TSI
    Cost reduction uygulamış VW, inşallah düşürdüğü maliyetleri bizim araçta görmediğimiz bazı kısımlara yatırmıştır.

Ayrılmış Üye
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Jetta TSI
    Passat için eski Corolla kasa için kullanılan bir tabir vardı, onun kullanılması bile söz konusu olabilir.. Aracın hem kasası küçülmüş, hem de dizaynı itici..

VWTURK Üyesi bunyamig - ait Avatar
    Lokasyon
    Bursa [ 16 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Jetta TSI
    Ben bugün beyaz passat gördüm önden ve yandan mükemmel bir görüntüsü vardı, 2 gün önce de yeni jetta gördüm oldukça sıradan kia cerato tarzı bir araç havası veriyordu....

Ayrılmış Üye
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Jetta TSI
    Passatın bir önceki kasası çok daha büyük ve sınıfına yakışır bir araçtı.

VWTURK Üyesi laprea - ait Avatar
    Lokasyon
    Çorum [ 19 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    ben asıl yeni kasa cc leri merak ediyorum.. şu an ki kasalar çook güzel umarım bozar bir makyaj yapmazlar.. nitekim passatlarda biraz bozulmuş gibi tipi

Ayrılmış Üye
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Jetta TSI
    +1

Sırf şekil güncellensin diye bozmamak lazım güzelim araçların tiplerini..

VWTURK Üyesi
    Lokasyon
    Muğla [ 48 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Jetta 1.6 TDI Comfortline
    Orada tanıtılan jetta trenline modeliydi galiba..

VWTURK Üyesi Phæton - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Jetta 1.6 TDI Trendline
    Alıntı ted´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Orada tanıtılan jetta trenline modeliydi galiba..
    evet Trendline idi sis farı yoktu. Ama trend e jant koymaları iyi olmuş.

VWTURK Üyesi asm18 - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Diğer
    Model
    Diğer
    Ben jetta tasarımını çok beğendim, daha sportif bir görünüme sahip olmuş bence ... (önceki kasaya göre)

VWTURK Üyesi ossy - ait Avatar
    Lokasyon
    İstanbul [ 34 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Alıntı gforce´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Bende takip ediyorum o programı, meslektaşlarıma ara ara kızmıyorda değilim. Arabaların hep iyi yanlarını yada güzel yaptıklarını söylüyorlar. Tanıttıkları araçların hiç olumsuz,eksik,daha iyi yapılabilirliğini söylemiyorlar. Örneğin yeni jettadaki motor kaputunun çubuklu oluşu, kül tablası ve çakmağın eskisi gibi kapaklı olmayışı, kullanılan plastik kalitesi,torpido gözü kaplaması, almanyadaki vw genlerde stepne yerine verilen akülü bisikleti(stepne haznesine katlanarak yerleştiriliyor. tabi bu opsiyonel)
    Araç incelerken biraz daha tarafsız ve adil olmalarını bekliyorum
    ntv de doğuş grubunun olduğu için kötülemiyorlar, hatta yeni jetta da plastik kalitesi eskisine göre kötü olmasına rağmen aracın içini tanıtırken hatırladığım kadarıyla daha iyi bir malzeme kullanıldığından bahsettiler ayrıca trendline jetta tanıtmaları da yakışmadı açıkcası, highline bir jetta ayarlayabilirdi herhalde koskoca doğuş grubu..

Yeni passatta eski kasa imprezza gibi görünüyor gözüme, wrx kasalarda arkada spoyler olduğundan aracın arkası çok güzel görünüyordu ama normal 1.6 motorlarda spoyler olmadığından sedan kasaların arkası çok biçimsizdi. Yeni passat içinde bence aynı durum geçerli. Arkasını güzel göstermenin tek yolu subaru spoyleri gibi bir spoyler taktırmak yoksa eski kasaya göre çok basit duruyor..

VWTURK Üyesi Stones - ait Avatar
    Lokasyon
    Ankara [ 6 ]
    Marka
    Volkswagen
    Model
    Jetta 1.6 Comfortline
    Alıntı ossy´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    http://video.ntvmsnbc.com/#0-100-30-ocak-2011.html

arkadaşlar geçen hafta ntv'deki 0 dan 100e programında yeni jetta ve yeni passatı tanıttılar, bende şans eseri rastladım ve videoyu sizlerle paylaşmak istedim.Umarım jetta ile passat arasında kalanlar için faydalı olur.
    İzledim, yıkama yağlama proğramı bence. O kadar konuştular ettiler tek bir eleştiri yok araçlara. Tam tersi Abd'den daha iyi kalitede Türkiye'dekiler diyip geçiştirdiler. Yok yan çizgileriymiş, yok ön ızgaralarmış. Bagaja bile bakmadılar

+ Konu Cevapla
1 / 2 Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu görüntüleyen 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)